رفتن به محتوای اصلی
بهترین روش برای ضدعفونی کردن هوای خانه

بهترین روش برای ضدعفونی کردن هوای خانه

ضدعفونی خانه یکی از راه های جلوگیری به ابتلا به بیماری ها است که روش های مختلفی دارد که در اینجا به توضیح آن ها می پردازیم:

باز کردن درب و پنجره ها :

باز کردن پنجره ها یکی از روش های تولید و تکثیر میکروب ها در فضای بسته است. هنگامی که هوای تمیز در جریان نباشد تکرار تنفس افراد بیمار عملکرد باکتری ها را بیشتر کرده و باعث آلودگی محیط می شود بنابراین توصیه می شود برای از بین بردن ویروس ها دقایقی پنجره ها باز باشند تا هوای آلوده از محیط خارج شده و هوای تمیز جایگزین آن شود.

برای ضدعفونی کردن خانه اسفند دود کنید :

اسفند یکی از گیاهان آنتی باکتریال و تصفیه کننده هوا شناخته می شود که خاصیت میکروب زدایی دارد و باعث از بین رفتن باکتری ها می شود.

همچنین باعث آرامش اعصاب و تسکین سردرد نیز هست .

 استفاده از گیاهان آپارتمانی زیبا:

بعضی از گیاهان قابلیت جذب آلاینده ها را دارند به خصوص در محیط های بسته که هوا کمتر جریان دارد. اگرچه گیاهان سرعت پایینی در تصفیه هوا دارند

اما می توانند به عنوان مکملی در کنار روش های دیگر به تصفیه هوا کمک کنند.

  استفاده  از دستگاه تصفیه هوا:

یکی دیگر از روش های بسیار موثر در تصفیه هوا استفاده از دستگاه تصفیه هوا است. این دستگاه ها باعث می شوند تا هوای داخل خانه تمیز شود و شما بتوانید از هوای پاکیزه تنفس کنید.

گردگیری خانه:

تمیز کردن مداوم خانه، تفاوت چشمگیری در کیفیت هوا خانه ایجاد می‌کند. جارو زدن بسیار مهم است، اما فقط کف خانه را جارو نکنید. دیوارها، گوشه‌های فرش‌ها و قالی‌ها و مبلمان نیست نیاز به گردگیری و جارو دارند.

ضدعفونی خانه در زمان کرونا:

ویروس کرونا

در این دوران که بیماری کرونا سلامت بسیاری از انسان ها را به خطر انداخته است یکی از روش های جلوگیری این بیماری ضدعفونی کردن هوا و تمیز نگه داشتن هوای داخل خانه است. جریان داشتن هوا در داخل خانه باعث می شود که ویروس ها نتوانند در فضای داخل خانه بمانند و به بدن شما نفوذ کنند.

با توجه به اینکه ویروس کرونا یک ویروس زنده است و این قابلیت را دارد که طی مدت زمانی روی اجسام و در هوا زنده بماند باید وسایل و هوای داخل خانه تمیز و عاری از هرگونه آلودگی باشد تا از ابتلا به این بیماری مهلک در امان بمانید. همچنین وجود هوای راکد باعث ایجاد بیماری های دیگر به خصوص برای نوزادان می شود.

چگونه هوای خانه را ضد عفونی کنیم:

روش های قدیمی بسیاری برای ضد عفونی کردن خانه وجود دارد یکی از این روش ها استفاده از مواد شیمیایی است که  بسیار مورد استفاده قرار می گیرد اما استفاده زیاد از مواد شوینده شیمیایی عوارض زیادی دارد. گاز و بخارات ناشی از مواد اسیدی شوینده ها نه تنها باعث صدمه به سیستم تنفسی می شود بلکه روی چشم و پوست افرادی که در معرض آن قرار دارند تاثیر می گذارد .

بنابراین توصیه ما به شما استفاده از دستگاه ضد عفونی کننده ازن ژنراتور است که باعث تمیز شدن و تعویض هوای داخل خانه می شود و عوارض مواد شیمیایی نیز را ندارد.

خرید دستگاه ازن ژنراتور:

اگر می خواهید هوای داخل خانه شما تصفیه شود و هوای پاکیزه و تمیز داشته باشید دستگاه ازن ژنراتور خانگی را خریداری فرمایید تا هوای پاک و تمیز در خانه خود داشته باشید . برای خرید و اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا