رفتن به محتوای اصلی
قیمت دستگاه ازن ژنراتور

قیمت دستگاه ازن ژنراتور

امروز قصد داریم در این مقاله، شما را با عوامل موثر در قیمت دستگاه ازن ژنراتور آشنا نماییم، اساس قیمت گذاری دستگاه های ازن ساز در بازار ایران، به میزان تولید ازن بر مبنای گرم بر ساعت بستگی دارد. اما در نیکان صنعت سهیل نحوه قیمت گذاری کمی متفاوت می باشد. امروزه دستگاه های بومی نیکان آماده رقابت با نمونه های خارجی هستند با ما در این مقاله همراه باشید.

عوامل موثر بر قیمت گذاری دستگاه ازن ژنراتور

برای قیمت گذاشتن دقیق بر روی دستگاه ازن ژنراتور، ابتدا باید ظرفیت دستگاه مورد نیاز مشتری تعیین شود. از عوامل موثر دیگر می توان به نوع اتصالات نصب شده بر روی دستگاه اشاره کرد. همان طور که در بالا اشاره کرده ایم، نحوه قیمت گذاری در نیکان صنعت با سایر شرکت های تولید کننده متفاوت می باشد، نحوه قیمت گذاری در شرکت ما بسته به تعداد سلول های مورد نیاز مصرف کننده و همچنین تناسب میزان غلظت ازن تولید شده بستگی دارد.

دستگاه ازن ساز تولیدی نیکان محصولی کاملا بومی می باشد، که توسط تیم متخصص ما طراحی و روانه بازار شده است. این دستگاه ها امروزه آماده رقابت با نمونه های خارجی می باشد. یکی از برتری های دستگاه ازن ساز تولیدی ما نسبت به سایر دستگاه های تولیدی، عدم نیاز به خوراک اولیه یا همان اکسیژن ساز می باشد. به همین دلیل قیمت دستگاه از سایر دستگاه ها پایین تر می باشد. شما با خرید دستگاه های پلاسما که دارای عمر بالایی می باشد، می توانید در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

ساختمان دستگاه ازن ساز

ساختمان دستگاه ازن ساز در هر مدل متفاوت می باشد، شکل کلی ساختمان دستگاه ازن ساز صنعتی نیکان به صورت زیر می باشد:

 • کیس دربرگیرنده تمامی تجهیزات زیر
 • دکمه خاموش و روشن نمودن دستگاه
 • تایمر تنظیم کننده مدت زمان
 • کمپرسور پرفشار هوا
 • شیر (ولوم) تنظیم میزان تزریق ازن
 • برد دستگاه بمنظور برقراری ارتباط بین قطعات
 • هسته تولید کننده ازن شامل شیشه کوارتز
 • شیلنک هدایت کننده ازن به بیرون دستگاه

  نحوه کار دستگاه ازن ژنراتور

  این دستگاه با کمک گرفتن از نور uv و یا ولتاژ بالا اقدام به تولید ازن می نماید. در روش uv با تاباندن لامپ های UV به اکسیژن ورودی داخل راکتور ازن تولید می شود. اما در روش ولتاژ بالا با استفاده از دو الکترود از اکسیژن، ازن به عمل می آورند. نکته مهم در وجود دستگاه ازن ژنراتور در هر محیطی، ناپایدار بودن ازن و عدم توانایی در انبار کردن آن می باشد.

  قیمت دستگاه ازن ژنراتور

  قیمت دستگاه ازن ژنراتور

   

 کاربرد های استفاده از دستگاه ازن ژنراتور

در این مقاله ما با دستگاه ازن ساز آشنا شدیم حال نوبت این رسیده است با کاربرد های این دستگاه قدرتمند آشنا شویم.  برخی از کاربرد های دسگاه ازن ژنراتور به صورت زیر می باشد.

 • شستن میوه و سبزیجات
 • کنترل کیفیت هوا
 • رفع آلودگی‌های خاک و مدیریت آفات
 • ضدعفونی محیط و از بین بردن ویروس ها
 • از بين بردن كامل طعم و بوي آب
 • حذف مواد آلي
 • ضد عفونی آب استخر ها با استفاده ازن به جای کلر

علاوه بر موارد بالا، به کارگیری ازن در صنایع مختلف، با نتایج مثبتی به همراه بوده است. کاربرد استفاده از ازن در هر صنایعی متفاوت می باشد، از ازن می توان در صنایع نفت گاز، بسته بندی محصولات، کارخانجات تولید آرد و گندم، پزشکی و غیره استفاده شود. برای مثال می توان به کمک ازن بیماری های زیر را در علم پزشکی درمان کرد:

 • معالجه چشم و تقویت در بینایی سالمندان
 • آنتی ایجینگ و استرس­های روزمره
 • درمان نارسایی گوارشی
 • معالجه قارچ ­ها و لزیون­ های پوستی شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاربرد دستگاه ازن، به قسمت دانش نامه وب سایت مراجعه کرده و مقالات تخصصی ما را مطالعه نمایید.

  قیمت دستگاه ازن ژنراتور

  قیمت دستگاه ازن ژنراتور

  قیمت ازن ژنراتور

  قیمت ازن ژنراتور به نوع فرآیند و میزان مورد نیاز ازن جهت گندزادیی پساب بستگی دارد. هرچه قدر توانایی دستگاه در تولید گرماژ بیشتر باشد، دستگاه قیمت بالاتری پیدا می نماید. نکته مهم که باعث تفاوت قیمت در بین دستگاه ازن ژنراتور با یک دیگر می شود، این است که در گرماژ بیشتر از یک کیلو در ساعت قیمت دستگاه بسیار فزاینده بالا می رود چرا که می بایست از تجهیزات استیل در ساخت راکتور استفاده نمود.

  نقش ازن در تصفیه فاضلاب

  افزایش سطح کیفی مورد نیاز برای فاضلاب و پساب، سبب شده است در کشور های پیشرفته نقش تزریق ازن مورد توجه قرار گیرد. ازناسیون (تزریق ازن) با توجه به مزیت هایی که دارد توانسته در موارد بسیاری نقش بسزایی در ضدعفونی و اکسیداسیون ترکیبات آلی داشته باشد. فرایندهای صورت گرفته توسط قسمت تحقیقات، بصورت متمرکز برروی فاضلاب کارخانجات صنایع غذایی و پساب حاصل از شستشوی خطوط مربوطه بوده است؛ که در این راستا نتایج حاکی از کاهش بار میکروبی و زدایش بو از پساب حاصله پس از نصب دستگاه های ازن ژنراتور بوده است.

  نیکان صنعت

  مجموعه نیکان صنعت در این سال ها با به کارگیری تیمی متخصص از جوانان نخبه، اقدامات موثری در جهت جایگزین نمودن روش های قدیمی با این تکنولوژی نوین یعنی استفاده از دستگاه ازن ساز تصفیه فاضلاب نموده است و به نتایج جالب و مطلوب دست یافته است. تمام تلاش نیکان، ساخت محصولی قدرتمند و کاملا بومی در راه پیشرفت کشور می باشد. زمان آن رسیده است که تمامی صنایع با استفاده از دستگاه های ازن ژنراتور تغییری بزرگ در سطح کیفی محصولات خود ایجاد نمایند.

راه های ارتباطی جهت سفارش 

جهت مشاوره و اطلاع از قیمت انواع دستگاه ازن ژنراتور خانگی و صنعتی

، می توانید از طریق شماره های زیر با ما تماس حاصل فرمایید.

شماره های تماس : 

۰۲۱-۲۸۴۲۴۰۱۶ 

۰۹۱۲-۰۹۳۴۲۴۴

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا