رفتن به محتوای اصلی
کاربرد ازن در کارخانجات نوشابه سازی

کاربرد ازن در کارخانجات نوشابه سازی

در این مقاله ما قصد داریم شما را با کاربرد ازن در نوشابه سازی آشنا نماییم پس با ما همراه باشید.

کاربرد ازن در نوشابه سازی ( دلستر و نوشیدنی ها ) 

معمولا در کارخانجات نوشابه سازی حجم بسیار زیادی آب مورد نیاز است که این آب هم در فرایند تولید و هم شست و شو مصرف می گردد. برای آن بخشی که در فرایند اولیه مورد نیاز است،ممکن است با انواع آلودگی های میکروبی رو به رو باشیم. معمولا جهت شالازیون و ضدعفونی آب و فرایند های مختلف بخار و جوشاندن، به طور کلی از روش پاسترازیون و دیگ بخار استفاده می گردد. این در حالی است که این روش بسیار پر هزینه بوده و علاوه بر آن با پیچیدگی های فرایند و استهلاک بالا و گاها با هزینه های جانبی نظیر خنک کردن رو به رو است.

شرکت نیکان صنعت سهیل

شرکت نیکان صنعت سهیل جهت رفع این نیاز با کوتاه کردن فرایند تولید با استفاده از گاز ازن جایگزین مناسبی پیشنهاد می کند به شما توصیه می کنیم گاز ازن در صنعت ضدعفونی آب خنک و سرد بسیار کاربردی بوده و می تواند در کارخانجات نوشابه سازی، تولید دلستر و آب میوه و انواع نوشیدنی، تولید نسکافه و ژله ، بستنی سازی، دوغ و نوشابه های انرژی زا، نوشمک سازی، انواع دسر ها، رانی، ماءالشعیر، کارخانجات آبلیمو و شیر و …  برای از بین بردن بار میکروبی حتی خزه و جلبک به کار برود.

ارزش ازن

ازن مقرون به صرفه ترین و در عین حال ساده ترین روش برای ضد عفونی در تولید انواع نوشیدنی ها است، برای مثال برای تولید آبلیمو بیش از نود درصد اب مصرف می شود. ازن می تواند این آب را با احتمال ۹۹/۹۹ استریل کند. این درحالی است که ازن پس از گزشت نیم ساعت به گاز اکسیژن تبدیل شده و باقی مانده ای به جای نمی گزارد. کاربرد دیگر ازن ژنراتور در قسمت cip یا شست و شو ظروف، بطری، قوطی ها، شیشه ها و کارخانجات دوغ و لبنیات نوشابه سازی دلستر و بستنی سازی و شیر می باشد که به این روش می توان سواسید آب حذف و کاهش داد و روش کاربردی ازن جایگزین این مواد شیمیایی قرار گیرد.

راه های ارتباطی جهت سفارش 

جهت مشاوره و اطلاع از قیمت انواع دستگاه ازن ژنراتور مناسب در کارخانجات تولید نوشابه و انواع نوشیدنی،  می توانید از طریق شماره های زیر با ما تماس حاصل فرمایید.

شماره های تماس : 

۰۲۱-۲۸۴۲۴۰۱۶ 

۰۹۱۲-۰۹۳۴۲۴۴

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا