رفتن به محتوای اصلی
از بین بردن ویروس کرونا با ازن

از بین بردن ویروس کرونا با ازن

با شیوع ویروس کرونا در چین و سپس ابتلا شدن شمار بسیاری از هم وطنان ما و مردم جهان ، همگان دست در دست هم دادند تا این ویروس خطرناک را شکست دهند. طی تحقیقاتی که که صورت گرفت، بسیاری از متخصصین برای ضد عفونی محیط استفاده از دستگاه ازن ساز را پیشنهاد کردند. ازن با توانایی بالای خود، قادر به شکست دادن ویروس کرونا می باشد، از این رو شما می توانید برای از بین بردن ویروس کرونا با ازن اقدام به تهیه دستگاه ازن ساز، هم به صورت خانگی و هم صنعتی نمایید. همچنین شما می توانید، جهت هر گونه سوال با کارشناسان نیکان صنعت تماس حاصل فرمایید.

استفاده از دستگاه ازن ژنراتور جهت از بین بردن ویروس کرونا

ویروس کرونا که به سرعت در حال رشد و تکثیر بین کشورهای جهان است، ابتدا در کشور چین، کشورهای آسیای شرقی و برخی کشورهای اروپایی مشاهده شد، و حال بعد از گذشت زمان اندکی، متاسفانه وارد کشورمان شده است. با شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، کارشناسان و مردم این سوال را از خود می‌پرسند که آیا می‌توان این ویروس را از روی سطوح مختلف از بین برد، تا افراد کمتری به آن دچار شوند؟ 

روش انتقال ویروس کرونا 

به گفته محققان ویروس کرونا می تواند بسته به دمای محیط و رطوبت، بین ۵ ساعت تا ۷ روز بر روی اجسام و محیط باقی بماند و افراد مختلفی که با آن محیط در تماس هستند را مبتلا نماید. ویروس کرونا می تواند از طریق فرد ناقل و از راه گوش، بینی، دهان و …. منتقل شود و فرد مبتلا را با مشکلاتی مواجه کند که اغلب مشکلات متعدد آن هم بر روی افراد میانسال و دارای بیماری زمینه ای بیشتر از سایرین خواهد بود.
اولین و مهمترین راه برای پیشگیری از انتقال نیافتن این ویروس، رعایت نکات بهداشتی و پرهیز از حضور در محیط های آلوده است. بنابراین مردم می توانند با رعات نکات مهم بهداشتی و توصیه های درمانی کمتر در معرض خطرات آن قرار بگیرند. 

پیشگیری از ویروس کرونا

متاسفانه تاکنون کشورهای دنیا نتوانسته اند درمان قطعی، دارو و حتی واکسن مناسبی برای پیشگیری از ویروس کرونا بدست آورند؛ می توان دلیل این موضوع را هم گذشت مدت کوتاهی از کشف و شیوع این ویروس دانست. خوشبختانه باید گفت غالب افراد مبتلا پس از چند روز درمان می شوند و تنها ۲ درصد از افراد مبتلا جان خود را از دست داده اند که به طور قطع آمار آن کمتر از بیماری هایی همانند سارس یا آنفلوانزا بوده است.
نکته مهمی که در خصوص میکروب زدایی، ضد عفونی کردن و گندزدایی وجود دارد این است که آیا راهکارهایی همانند شست و شو و پاک کردن سطوح به تنهایی جواب می دهد؟ یا اینکه باید راه دیگری اندیشیده شود؟ یک راه پیشگیری از کرونا استفاده از گاز ازن برای ضدعفونی مناطق مختلف است.

ازن چیست؟

ازن یکی از گازهای طبیعی است که از طریق تزریق در محیط و یا ترکیب با آب، اثر فوق العاده زیاد اکسیدکنندگی داشته و محیط را میکروب زدایی، گندزدایی و ضدعفونی می کند. با توجه به اینکه گاز ازن تولیدی از طریق ازن ژنراتورها توانسته در پاکسازی محیط های ناشی از میکروب خطرناک سارس و …. مفید باشد، برای از بین بردن میکروب های ویروس کرونا که از خانواده سارس است در سطوح نیز از این گاز بهره می گیرند. ضدعفونی و گندزدایی با ازن به علت ماهیت گازی شکل آن می تواند به صورت کامل تمامی سطوح غیرقابل دسترس و قابل دسترس را پاکسازی نماید. برای پاک کردن فضاهای سرپوشیده و سطوح و مکان های عمومی سرپوشیده و پرتردد از سیستم‌های مولد گاز ازن (ازن ژنراتور) بهره می گیرند.

از بین بردن ویروس کرونا با ازن

میکروب زدایی و ضدعفونی کنندگی بالای گاز ازن ژنراتور و سابقه آن در از بین بردن ویروس سارس باعث استفاده از این اکتشاف علمی گرانبها و پرفایده برای از بین بردن ویروس کرونا شده است. گاز ازن می تواند با قابلیت اکسید کردن و پخش در فضا و همچنین خاصیت میکروب زدایی و گندزدایی به ضدعفونی کردن محیط بپردازد، و مانع باقی ماندن این مهمان ناخوانده بر روی سطح، اشیا و فضاهای سرپوشیده و پرتردد گردد. ازن ژنراتور ها می تواند به غیر از میکروب زدایی سطوح و ضدعفونی کردن آنها و پاکسازی تمامی سطوح قابل دسترس و غیرقابل دسترس، به گندزدایی آب استخرها و حتی روپوش های بیمارستانی در رختشوی خانه بیمارستان ها و… مورد استفاده قرار گیرد.

جدال با کرونا

مسئله مهم دیگر جهت از بین بردن ویروس کرونا با ازن، بحث ضدعفونی مراکز عمومی، وسایل حمل و نقل شهری می باشد که تمام ارگان ها باید دست در دست یکدیگر به جنگ این ویروس بروند. ویروس کرونا باعث شد بسیاری از ما عزیزان خود را از دست بدهیم، حال زمان آن رسیده است بیشتر از قبل به سیستم های شستشو، ضد عفونی، پاکسازی معابر، خیابان ها از سطح شهر باشیم. با استفاده از دستگاه ازن ژنراتور به آسانی می توانید محیط را ضد عفونی نمایید.

دلایل استفاده از ازن

عمده استفاده ازن در زمینه ضد عفونی آب، هوا و فاضلاب صنعتی می باشد؛ شیوع ویروس کرونا باعث شد، تا به اهمیت دستگاه ازن ساز بیشتر از قبل پی ببریم. ازن ضد عفونی‌کننده بسیار قوی می باشد که بزرگترین مزیت این ماده گازی بودن آن است. ازن پس از پخش شدن در هوا می تواند به آسانی و سرعت تمامی سطوح را ضد عفونی نماید. ازن بعد از مدت زمان نیمه عمر خود یعنی حدود نیم ساعت ماندن در هوای محیط تبدیل به اکسیژن می‌شود و باقیمانده ندارد؛ از این رو مزیت‌هایی برای بهره‌برداری از این گاز برای ضد عفونی کردن هوا در زمان شیوع ویروس کرونا وجود دارد.

کاربرد ازن در محیط های مختلف

با توجه به حضور ویروس کرونا در کشورمان، بهره گیری از دستگاه ازن ژنراتور می تواند ثمرات بسیاری را برای سلامت مردم کشورمان به دنبال داشته باشد و تاحدود زیادی به سلامت مردم جهان و کشورمان کمک نماید.

پاکسازی کامل و دقیق محیط های عمومی همانندمترو و اتوبوس ها، میکروب زدایی اتاق های بیمارستانی، ضدعفونی کردن محیط هایی همانند تالارها و سالن های همایش ها و سینماها، گندزدایی محیط های سرپوشیده پرجمعیت، اهتمام به پاکسازی و تصفیه هوای مکان های عمومی همانند بقاع متبرکه و مساجد، ضدعفونی کردن محیط های ورزشی و سالن های آرایشگاهی، مدارس و دانشگاه ها، ساختمان‌های اداری و دولتی و ….. می تواند به طور جدی مورد توجه قرار گیرد، و راهکار تمامی این موارد نیز از طریق دستگاه‌های ازن ژنراتور قابل اجرا خواهد بود.

"<yoastmark

ساخت دستگاه ازن ژنراتور توسط نیکان صنعت سهیل

دستگاه های ازن ژنراتور هم اکنون با دست توانمند دانشمندان و کارشناسان ایرانی و توسط شرکت نیکان صنعت سهیل، تولید شده و عرضه آن در قابلیت های مختلف در حال انجام است. ازن ژنراتور ها این روزها می تواند ثمرات بسیار زیادی برای کاهش خطرات کرونا داشته باشد.

راه های ارتباطی جهت سفارش 

برای مشاوره در زمینه خرید دستگاه ازن ژنراتور، جهت از بین بردن ویروس کرونا با ازن، می توانید با کارشناسان شرکت نیکان صنعت سهیل تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲-۰۹۳۴۲۴۴

۰۲۱-۲۸۴۲۴۰۱۶ 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا