رفتن به محتوای اصلی
کاربرد دستگاه ازن ساز در اتاق دود تخم مرغ

کاربرد دستگاه ازن ساز در اتاق دود تخم مرغ

در این مقاله قصد داریم شما را با کاربرد دستگاه ازن ساز در اتاق دود تخم مرغ آشنا کنیم. استفاده از دستگاه ازن ساز در تمامی صنایعی که مورد استفاده قرار گرفته است نتایج مثبتی را به همراه داشته است. یکی از همین صنایع تولید تخم مرغ بوده است که منجر به بازده و فروش بیشتر شده است. در این مقاله با ما همراه باشید.

کاربرد دستگاه ازن ساز

امروزه برای بهبود کیفیت بهداشتی تخم مرغ از ازن که یک اکسید کننده قوی می باشد استفاده می شود که کی از مفید ترین و بهروز ترین روشهای کاهش میزان آلودگی و ممانعت از نفوذ باکتری و هرگونه میکروارگانیسم به داخل پوسته تخم مرغ می باشد. برای از بین بردن باکتری ها بعد از تخم گزاری مرغ ها بهترین کار منتقل کردن تخم ها به درون اتاق گاز که با ازن  ضدعفونی شده است می باشد. استفاده از ازن برخلاف مواد شیمیایی دیگر عوارض جانبی از  جمله تأثیر ر روی خصوصیات جسمی و شیمیایی تخم ها از جمله رنگ زرده، PH سفیده تخم مرغ و رشد اکسیداسیون چربی نخواهد داشت. شما با خرید یک دستگاه ازن ساز می توانید جلوی هزینه های ثانویه را بگیرید و نیازی به استفاده از مواد شیمیایی گران قیمت که عموما مضر می باشد ندارید.

مزايای دستگاه ازن در ضدعفونی تخم مرغ:

  • طيف اثر بخشي ازن بسيار وسيع و بر روی باكتری، ويروس، قارچ، تك ياخته، جلبك، كپك، مخمر، سخت پوستان، كيست و اسپور ميكروارگانيسم ها مؤثر است .
  • قدرت اكسيداسيون و ضدعفونی كردن ازن، ۵۰ بار بيشتر از پرمنگنات پتاسيم است .
  • ازن بدلیل نيمه عمر پایین خود در دماهای پایین ماندگاری و تاثیر به مراتب بیشتری نسبت به کلر دارد
  • ازن باقی مانده مواد مضری از خود به جای نمي گذارد و ضمن از بین بردن هر گونه بوی نامطبوعي، از نظر ايمني نیز پرسنل مشكلي برای پرسنل ايجاد نخواهد كرد.
  •  ازن نیاز به باز تولیدی ندارد یعنی برخلاف کلر نيازی به خريد، حمل و نقل، انبارداری و هيچ گونه ماده مصرفی ندارد .

راه های ارتباطی جهت سفارش 

جهت مشاوره و اطلاع از قیمت انواع دستگاه ازن ژنراتور مناسب در مرغداری، می توانید از طریق شماره های زیر با ما تماس حاصل فرمایید.

شماره های تماس : 

۰۲۱-۲۸۴۲۴۰۱۶ 

۰۹۱۲-۰۹۳۴۲۴۴

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا