رفتن به محتوای اصلی

قیمت ازن ژنراتور

قیمت دستگاه ازن ژنراتور
نحوه قیمت گذاری ازن ژنراتور

اساساً قیمت‌گذاری دستگاه‌های ازن ژنراتور در ایران بر اساس میزان تولید دستگاه بر مبنای گرم بر ساعت می باشد.در واقع قیمت دستگاه طبق سفارش مصرف‌کننده و یا میزان مصرف شما در کار صورت می‌گیرد. اما قیمت گذاری دستگاه ازن ژنراتور در شرکت نیکان صنعت کمی متفاوت می باشد. که ما در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه قیمت گذاری این دستگاه آشنا کنیم .

عوامل موثر بر قیمت گذاری دستگاه ازن ژنراتور

رای تعیین قیمت گذاری دقیق دستگاه ازن ژنراتور ابتدا ظرفیت دستگاه های مورد نیاز مصرف کننده تعیین می گردد و سپس قیمت گذاری صورت می‌گیرد. البته عواملی دیگری مانند اتصالات نصب شده و نحوه نصب و راه اندازی و تجهیزات ضروری دیگر بر میزان قیمت دستگاه اوزون ژنراتور تاثیرگذار میباشد.

در شرکت نیکان صنعت سهیل اساس قیمت گذاری متفاوت می‌باشد.چرا که نوع دستگاه های ساخت این شرکت متفاوت بوده و ظرفیت این دستگاه‌ها گرم بر ساعت می باشد و قیمت‌گذاری آن ها بر اساس تعداد سلولهای پلاسمای مورد نیاز مصرف کننده بوده و به تناسب میزان غلظت ازن تولید شده به روش پلاسما قیمت گذاری صورت میگیرد.

قیمت دستگاه ازن ژنراتور

ارزان تر از همه جا , بهتر از همه جا

قیمت ازن ژنراتور نیکان صنعت چه تفاوتی دارد؟

دلیل متفاوت بودن این دستگاه ازن ژنراتور این است که ان دستگاه توسط نیروهای متخصص خودمان صفر تا صد طراحی و تولید می‌شود قیمت دستگاه های تولیدی شرکت نیکان صنعت سهیل بسیار مرغوب، بصرفه و قیمت پایین عرضه می‌شود و بازار داخلی و خارجی های حرف های بسیار زیادی برای گفتن دارد.

دستگاه های که توسط شرکت نیکان صنعت سهیل طراحی شده است نیاز به خوراک اولیه ( اکسیژن ساز ) نمی باشد. و همین عامل سبب کاهش شدید قیمت این دستگاه می شود از آنجا که دستگاه‌های پلاسما عمر طولانی داشته و کیفیت بالایی دارند بسیار مقرون به صرفه بوده و در بلند مدت دارای صرفه اقتصادی بسیار زیادی می باشد.

جهت مشاوره در ضمینه خرید دستگاه ازن ژنراتور، قیمت دستگاه ازن ژنراتور، محاسبه مقدار ازن، مورد نیاز با کارشناسان شرکت نیکان صنعت سهیل تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۶۵۳۱۸۱۸۷

۰۹۱۲۰۹۳۴۲۴۴

man-dialing-number-phone_23-2147711025
برگشت به بالا
×بستن جستجو
جستجو