رفتن به محتوای اصلی

قیمت ازن ژنراتور

قیمت دستگاه ازن ژنراتور

نحوه قیمت گذاری ازن ژنراتور

اساساً قیمت‌گذاری دستگاه‌های ازن ژنراتور در ایران بر اساس میزان تولید دستگاه بر مبنای گرم بر ساعت می باشد.در واقع قیمت دستگاه طبق سفارش مصرف‌کننده و یا میزان مصرف شما در کار صورت می‌گیرد. اما قیمت گذاری دستگاه ازن ژنراتور در شرکت نیکان صنعت کمی متفاوت می باشد. دستگاه ازن ژنراتور ( صنعتی و خانگی ) ساخته شده توسط نیکان محصولی کاملا بومی و آماده رقابت با نمونه های خارجی می باشد؛ برای آشنایی هر چه بیشتر این محصول و کاربرد های آن با ما همراه باشید.

عوامل موثر بر قیمت گذاری دستگاه ازن ژنراتور

رای تعیین قیمت گذاری دقیق دستگاه ازن ژنراتور ابتدا ظرفیت دستگاه های مورد نیاز مصرف کننده تعیین می گردد و سپس قیمت گذاری صورت می‌گیرد. البته عواملی دیگری مانند اتصالات نصب شده و نحوه نصب و راه اندازی و تجهیزات ضروری دیگر بر میزان قیمت دستگاه اوزون ژنراتور تاثیرگذار می باشد. همچنین به مراتب قیمت یک دستگاه صنعتی از یک دستگاه خانگی بیشتر می باشد.

در شرکت نیکان صنعت سهیل اساس قیمت گذاری متفاوت می‌باشد. چرا که نوع دستگاه های ساخت این شرکت متفاوت بوده ( بومی و ساخت نخبگان داخل ) و ظرفیت این دستگاه‌ها گرم بر ساعت می باشد و قیمت‌گذاری آن ها بر اساس تعداد سلولهای پلاسمای مورد نیاز مصرف کننده بوده و به تناسب میزان غلظت ازن تولید شده به روش پلاسما قیمت گذاری صورت می گیرد.

قیمت دستگاه ازن ژنراتور

ارزان تر از همه جا , بهتر از همه جا

قیمت ازن ژنراتور نیکان صنعت چه تفاوتی دارد؟


دلیل متفاوت بودن دستگاه ازن ژنراتور نیکان این است که این دستگاه توسط نیروهای متخصص خودمان صفر تا صد طراحی و تولید و روانه بازار می‌شود. قیمت دستگاه های تولیدی شرکت نیکان صنعت سهیل بسیار مرغوب، به صرفه و قیمت پایین عرضه می‌شود و بازار داخلی و خارجی های حرف های بسیار زیادی برای گفتن دارد.

دستگاه های که توسط شرکت نیکان صنعت سهیل طراحی شده است نیاز به خوراک اولیه ( اکسیژن ساز ) نمی باشد. و همین عامل سبب کاهش شدید قیمت این دستگاه می شود از آنجا که دستگاه‌های پلاسما عمر طولانی داشته و کیفیت بالایی دارند بسیار مقرون به صرفه بوده و در بلند مدت دارای صرفه اقتصادی بسیار زیادی می باشد.

قیمت دستگاه ازن ژنراتور

ازن ژنراتور

ازن ژنراتور نام دستگاهی می باشد که کار آن تزریق ازن می باشد. این دستگاه با کمک گرفتن از جرقه الکتریکی اقدام به ساخت ازن می نماید. عمده ازن تولید شده توسط این دستگاه به دو حالت استفاده از روش uv و یا اعمال ولتاژ بالا بر مولکول های اکسیژن می باشد. در روش اول با تاباندن لامپ UV به اکسیژن داخل محفظه دستگاه، ازن تولید می شود؛ اما در حالت دوم همان طور ذکر شد با بالا بردن اختلاف ولتاژ اکسیژن را از میان دو الکترود دستگاه عبور داده می شود و در نهایت ازن مورد نیاز ما تولید می شود. به دلیل نا پایدار بودن ازن و همچنین عدم توانایی در انبار کردن آن، از آن می توان در ضد عفونی و پاک سازی هر محیطی استفاده کرد.

ازن ساز خانگی

دستگاه ازن ساز خانگی عملکرد کاملا مشابه ای با دستگاه ازن ژنراتور ( ازن ساز ) دارد فقط از آن در محیط های کوچکتر و خانگی استفاده می شود. توصیه مجموعه نیکان به شما تهیه و استفاده از دستگاه ازن ساز خانگی به منظور ضدعفونی خانه از هرگونه ویروس می باشد. شما به راحتی می توانید با استفاده از دستگاه ازن ساز خانگی تمامی ویروس و تخم انگل های موجود بر روی میوه و سبزیجات را ازن ببرید. علاوه بر آن شما می توانید در محیطی سالم و تمییز را به خانه خود بیاورید. سلامتی حق شماست آن را به خانواده خود هدیه دهید. برخی از مزایای استفاده ازدستگاه ازن سز خانگی به شرح زیر می باشد:
ایجاد نکردن عارضه و حساسیت برای افراد | حذف مواد سنگین همانند آهن و منیزیم | تجزیه ی سریع مولکول های ازن | کنترل طعم و بوی آب و کمک به گوارش

قیمت دستگاه ازن ژنراتور

کاربرد دستگاه ازن ژنراتور

ازن ژنراتور با قدرت بالای خود خیلی سریع توانست جای خود را در هر صنعتی باز نماید، استفاده گاز ازن در هر صنعتی ( نفت و گاز، نگه داری و بسته بندی محصولات، آرد و گندم و … ) موجب بالا رفتن کیفی محصولات و همچنین سلامتی افراد حاضر در محیط شده است. بر خی از کاربرد های دستگاه ازن ساز به شرح زیر می باشد.

رفع آلودگی‌های خاک و مدیریت آفات

 

ضدعفونی محیط و از بین بردن ویروس ها
ضد عفونی آب استخر ها با استفاده ازن به جای کلر
کنترل کیفیت هوا و حذف مواد آلی
شستن میوه و سبزیجات
از بين بردن كامل طعم و بوی آب

جهت مشاوره در ضمینه خرید دستگاه ازن ژنراتور، قیمت دستگاه ازن ژنراتور، محاسبه مقدار ازن، مورد نیاز با کارشناسان شرکت نیکان صنعت سهیل تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۶۵۳۱۸۱۸۷

۰۹۱۲۰۹۳۴۲۴۴

man-dialing-number-phone_23-2147711025
برگشت به بالا