رفتن به محتوای اصلی
درباره نیکان صنعت سهیل

دریاره ما بیشتر از قبل بدانید.

تجربه ای طولانی

سابقه و تجربه ما در زمینه های مختلف صنعتی علی الخصوص در بخش های کوره سازی صنعتی و دستگاه ازن ژنراتور ، و … همراه ما در نیکان صنعت است.

شرکت دانش بنیان نیکان صنعت سهیل
افزایش بهره وری

تمام بخش های مجموعه در تلاش هستند تا تجهیزات و خدمات مختلف را جهت دستیابی به راندمان بالاتر ، بازطراحی و با هزینه ای نازل تر ارائه نمایند.

تحقیق و پژوهش

یکی از بنیادی ترین بخش های نیکان صنعت ، بخش تحقیق ، پژوهش و توسعه در زمینه های مختلف است که در جهت طراحی محصولات جدید با کارای بالا می باشد.

نخبگان داخلی
اهداف شرکت نیکان صنعت

متخصصین ما همواره در تلاش هستند تا با تحقیق و پژوهش در زمینه های مختلف صنعتی، محصولات جدید را طراحی نموده و توسعه دهند.
بر این باور هستیم که بومی سازی تجهیزات، ماشین آلات و ابزارهای مختلف صنعتی، همراه با رفع ایرادات و افزایش بهره وری آن ها، گام مهمی در جهت رشد و تعالی صنعت کشور و در ادامه رونق اقتصادی ایران عزیزمان می باشد.

در همین راستا با اشتیاق و افتخار، پذیرای نخبگان داخلی در زمینه های مختلف علمی و صنعتی هستیم و می کوشیم طرح های و ایده های ایشان را با همکاری و همراهی، توسعه دهیم .

ارتباط با ما
سخن مدیریت

به یاری خداوند، اکنون با همراهی نخبگان و متخصصین داخلی و با تکیه بر تجربه و سابقه طولانی مدت خود، در حال ارائه محصولات و خدمات باکیفیت و قابل رقابت با نمونه ها خارجی می باشد.

متعهد هستیم با اجرای روشهای بهبود مستمر، همکاری با پرسنل و متخصصین شایسته و با استعداد، و بهره گیری از علوم و فناوری های روز دنیا، روز به روز در جهت دستیابی با بالاترین کیفیت گام برداریم.

وحید سلگی | مدیریت مجموعه نیکان صنعت سهیل

مشاهده خدمات
وحید سلگی کوره سازی نیکان صنعت
برگشت به بالا