رفتن به محتوای اصلی
درباره ما

دریاره نیکان صنعت سهیل بیشتر بدانید

تجربه ای طولانی

سابقه و تجربه ما در زمینه های مختلف صنعتی علی الخصوص در بخش های کوره سازی صنعتی و دستگاه ازن ژنراتور ، و … همراه ما در نیکان صنعت است.

شرکت دانش بنیان نیکان صنعت سهیل
افزایش بهره وری

تمام بخش های مجموعه نیکان صنعت سهیل در تلاش هستند تا تجهیزات و خدمات مختلف را جهت دستیابی به راندمان بالاتر ، بازطراحی و با هزینه ای نازل تر ارائه نمایند .

تحقیق و پژوهش

یکی از بنیادی ترین بخش های نیکان صنعت ، بخش تحقیق ، پژوهش و توسعه در زمینه های مختلف است که در جهت طراحی محصولات جدید با کارای بالا می باشد.

نخبگان داخلی
اهداف نیکان صنعت سهیل

متخصصین ما در نیکان صنعت سهیل ، همواره در تلاش هستند تا با تحقیق و پژوهش در زمینه های مختلف صنعتی ، محصولات جدید را طراحی نموده و توسعه دهند.
بر این باور هستیم که بومی سازی تجهیزات ، ماشین آلات و ابزارهای مختلف صنعتی ، همراه با رفع ایرادات و افزایش بهره وری آنها ، گام مهمی در جهت رشد و تعالی صنعت کشور و در ادامه رونق اقتصادی ایران عزیزمان می باشد.

در همین راستا با اشتیاق و افتخار، پذیرای نخبگان داخلی در زمینه های مختلف علمی و صنعتی هستیم و می کوشیم طرح های و ایده های ایشان را با همکاری و همراهی، توسعه دهیم .

ارتباط با ما
سخن مدیریت

به یاری خداوند ، شرکت دانش بنیان نیکان صنعت سهیل ، اکنون با همراهی نخبگان و متخصصین داخلی وبا تکیه بر تجربه و سابقه ی طولانی مدت خود، در حال ارائه محصولات و خدمات باکیفیت و قابل رقابت با نمونه ها خارجی می باشد .

متعهد هستیم با اجرای روشهای بهبود مستمر، همکاری با پرسنل و متخصصین شایسته و با استعداد، و بهره گیری از علوم و فناوری های روز دنیا، روز به روز در جهت دستیابی با بالاترین کیفیت گام برداریم.

وحید سلگی | مدیریت مجموعه نیکان صنعت سهیل

مشاهده خدمات
وحید سلگی کوره سازی نیکان صنعت
برگشت به بالا