رفتن به محتوای اصلی

ضدعفونی خوراک دام و طیور با گاز ازن

یکی از کاربردهای دستگاه ازن، کاهش بار میکروبی در نهاده های خوراک، دام و طیور است. ازن به علت خاصیت بالای اکسید کنندگی، جهت استریل و ضدعفونی ذرت، جو و پودر گوشت بسیار کاربرد دارد. این ماده در تماس با میکروارگانیسم ها، آنها را از اساس یعنی در ساختار DNE و NME تخریب نموده و هیچ باقی مانده برجا نمی گذارد.

اهمیت ازن در دامداری ها

یکی از بزرگ‌ترین معضلات و مشکلات دامداری ها، سم آفلاتوکسین است. این سم حاصل فعالیت برخی کپک‌ها و قارچ‌ها بوده و در معرض ازن به سهولت از بین می‌رود. در برخی موارد می‌توانیم به وسیله گازدهی یا ازن خشک کار ضدعفونی را در مکان هایی مانند: آسیاب، میکسر و انبار خوراکی انجام دهیم؛ و یا می توانیم از ازن به صورت تر یعنی با میکس کردن آب و ازن، آب را از ازن اشباع کنیم. حال با آبی که اشباع از ازن شده است می توان تجهیزات سالن، اتاق ها و ظروف را شستشو داده و آنها را عاری از هرگونه بار میکروبی کنیم.

شرکت نیکان صنعت سهیل تولید کننده انواع دستگاههای ازن ژنراتور برای تمامی صنایع در هر ظرفیت و توانی می باشد. ما با رزومه ای بسیار قوی به صورت ۱۰۰% تضمینی شما عزیزان را در حیطه شغلتان یاری خواهیم نمود.

خرید ازن
هزینه است یا سرمایه!!

ازن با وجود قدرت فوق‌العاده بالایی که دارد، هیچ گونه مواد مضری از خود بر جای نمی گذارد. در نتیجه هزینه‌های جاری برای دامداری ها وجود ندارد. خرید دستگاه ازن یک سرمایه‌گذاری زود بازده است که استرس های زیادی را از صاحبان دامداری ها حذف می کند. نکته قابل توجه این است که دستگاه ازن تنها یک بار خریداری شده و یک بار نصب و راه اندازی می گردد، اما سالیان سال قابل استفاده بوده و قیمت آن در بلندمدت مقرون به صرفه است.

برگشت به بالا
×بستن جستجو
جستجو